خرید اینترنتی فایل{بهداشت محیط زیست}

بهداشت محیط زیست|50407252|vu|محیط زیست,تحقیق بهداشت,مقاله پزشکی,تحقیق پزشکی
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : بهداشت محیط زیست


مقدمه


روند رو به رشد آلودگی‌های محیط زیست در جهان امروز و افزایش بحرانهای زیست محیطی موجود، مباحث مربوط به این رشته را در سطوح مختلف بین‌المللی، منطقه‌ای، ملی و استانی در محور برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری‌های كلان كشور و استان قرار داده است. لزوم مشاركت همگانی در حفظ محیط زیست ایجاب می‌كند كه فرهنگ زیست محیطی در بین عموم، گسترش یافته و اقشار مختلف اجتماع از مباحث و مسائل مربوط به محیط زیست آگاهی بیشتری یابند.


در این میان یكی از گروههای مهم اجتماعی كه نقش اساسی در فرهنگ‌سازی و نهادینه ساختن رفتارهای مثبت و هنجارهای زیست محیطی در جامعه دارند مادران هستند. این گروه تأثیرگذار چنانچه از معضلات زیست محیطی موجود اطلاع بیشتری به دست آورند بنا به حس مادرانه و مهر ذاتی به فرزندان خود در حفظ حقوق اولیه نسلهای آینده مهین وارد عمل خواهند شد و با حركتی فراگیر در اصلاح سوء رفتارهای زیست محیطی فرزندان و نزدیكان خود خواهند كوشید.


مجموعه حاضر گامی كوچك است در تحقق این هدف بزرگ ، به طور قطع این گامهای كوچك در دلهای بزرگ مادران دوراندیش انگیزه‌ای ایجاد خواهد كرد تا دست و اندیشه آنان را در پاكسازی و بهسازی محیط و ارتقای فرهنگ محیط زیست در جامعه به كار اندازد.


آب


آب مایه حیات است، زندگی تمام جانداران به آب وابسته است و تمام فعالیت‌های انسان هم به آب نیاز دارد بیشترین مصرف آب در سه بخش كشاورزی، صنعت و مصارف خانگی است. مقدار آب تولید شده در طبیعت تقریباً ثابت است ولی به دلیل افزایش بی‌رویه جمعیت و مصرف نادرست از این منابع ارزشمند، امروزه با بحران آب مواجه شده‌ایم.


آب به دو صورت آبهای سطحی و زیرزمینی وجود دارد آن بخش از آب برف و باران كه روی زمین جاری است و به صورت نهرها، رودخانه‌ها، تالاب‌ها و دریاها دیده می‌شود آب سطحی نامیده می‌شود و بخش دیگر هم در زمین نفوذ می‌كند و آبهای زیرزمینی را به وجود می‌آورد و ما به وسیله چشمه ، قنات و حفر چاه به آنها دسترسی پیدا می‌كنیم.


حجم 18kb
فرمت word
تعداد صفحات 7

در صورت برخورد به مشکل با ما تماس بگیرید 09362753532


مطالب دیگر:
📂پاورپوینت بررسی و ارزیابی انواع تبلت📂پاورپوینت مستند سازي نرم افزار📂پاورپوینت سوختگی و اقدامات پرستاریسوختگی📂پاورپوینت کمپانی دل📂پاورپوینت سیستم های تنظیم ولتاژ📂پاورپوینت شکوفایی علم فیزیک و مکانیک و شیمی در تمدن اسلامی📂پاورپوینت مقايسه اقتصادي روش هاي استخراج روباز و زيرزميني در معدن سنگ آهن سه چاهون📂پاورپوینت انواع نسوزها و کاربرد آنها📂پاورپوینت الگوهای توسعه سواد اطلاعاتی📂پاورپوینت سنسورهای آلاينده ها📂پاورپوینت سروتین در انسان📂پاورپوینت تراکنشها در SQL Server📂پاورپوینت طرح رتبه بندی آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد📂تپاورپوینت جایگاه استراژی در سازمان و مدل تلفیقی جهت پیاده سازی آن📂پاورپوینت استنت📂پاورپوینت استارت📂پاورپوینت سنجش بینایی در طب کار📂پاورپوینت اختلالات سیستم عصبی📂مجموعه قالب پاورپوینت آماده برای رشته پرستاری📂مجموعه قالب پاورپوینت آماده برای رشته های علوم تغذیه و صنایع غذایی📂مجموعه قالب پاورپوینت آماده برای رشته مکانیک📂مجموعه قالب پاورپوینت آماده برای رشته های اقتصاد و حسابداری📂پاورپوینت نماز قطعه ای از پازل زندگی موحد📂پاورپوینت خانواده شب بو📂پاورپوینت سی پی یو