خرید اینترنتی فایل{تحقیق تشریح سرطان}

تحقیق تشریح سرطان|50407672|vu|تحقیق پزشکی,سرطان
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : تحقیق تشریح سرطان

تشریح سرطان
به رشد نابهنجار، غیر عادی و کنترل نشده سلول های بدن سرطان اطلاق میشود که در صورت درمان نشدن منجر به مرگ بیمار می شود. بیشتر سرطان ها به صورت تومور و غده یا برآمدگی در بدن بروز میکنند. البته باید توجه داشت که تمام تومورها سرطانی نیستند. تومور بافتی است که هیچ گونه فعالیت فیزیولوژیکی را در بدن انجام نمی دهد. گاهی ممکن است شبیه به یک زگیل باشد و در مواردی به صورت یک غده بدخیم. سرطان پوست یکی از شایع ترین بیماری هایی است که از طریق تومورها به وجود می آیند، اما اگر در همان مراحل اولیه تشخیص داده شوند، جای امیدواری برای درمان آنها وجود دارد.

دلایل بروز سرطان پوست
انواع مختلف سرطان پوست در انسان به دلیل قرار گرفتن بیش از اندازه در معرض اشعه فرابنفش به وجود می آید. این تشعشعات از طریق تابش نور خورشید به بدن انسان منتقل میشوند. پوست بدن شامل رنگدانه هایی به نام ملانین است که میتواند از ورود میزان معینی اشعه فرابنفش به درون بدن جلوگیری کند ولی با ایجاد شکاف در لایه ازن مقدار این تشعشعات خطرناک و کشنده به میزان دو برابر افزایش پیدا کرده است.
رنگدانه ها در افرادی که به طور طبیعی دارای پوست تیره تری هستند بیشتر بوده و مصونیت بیشتری در مقابل تابش نور آفتاب دارند. از این رو آن دسته از افراد که دارای پوست روشن تری هستند ریسک بالاتری را در ابتلا به انواع سرطان های پوستی دارند. بنابر این گرفتن حمام آفتاب روش مناسبی برای برنزه شدن نیست. البته ما سالن های سولاریم را نیز به شما پیشنهاد نمی کنیم زیرا آنها نیز به نوبه خود دارای مضرات بی شماری هستند.


حجم 15kb
فرمت word
تعداد صفحات 3

در صورت برخورد به مشکل با ما تماس بگیرید 09362753532


مطالب دیگر:
مقاله ترجمه شده با عنوان فرهنگ نوآوری و مدیریت منابع انسانی استراتژیک در بخش دولتی و خصوصیپاورپوینت خلاصه کتاب فراگرد تنظيم تا کنترل بودجه اسفنديار فرج وندپاورپوینت سازمان‌ هاي بين المللي پولي و ماليپاورپوینت مباحث ويژه در مديريت دولتيپاورپوینت ارگونومی و مهندسی فاکتورهای انسانی در کار و ورزشپاورپوینت محراب، میل ها و مناره ها در معماری اسلامیپاورپوینت اصول و مباني زنجيره تامينتحقیق پدیده یتیم اینترنتیتحقیق دلواپسی و پریشانیتحقیق بازی بدمینتونپاورپوینت آشنایی با ویروس ایدزتحقیق ترس وسواسی یا هراس خاصپاورپوینت سند 2030 یونسکوتحقیق محراب، میل ها و مناره ها در معماری اسلامیپاورپوینت تعریف شهرسازی و آرمان شهر و برنامه ریزی شهری در معماریپاورپوینت طبقه بندی بیماری های روانی و درمان ها آن ها در بهداشت روانتحقیق انواع بیماری های روان و درمان آن ها در بهداشت روانپاورپوینت انواع اختلالات خلقی و اضطرابی در بهداشت روانپاورپوینت انواع اختلالات خلقی و درمان آن هاپاورپوینت اختلالات شبه جسمی، ساختگی، تمارض، تجزیه ای، انطباقی و روان تنیتحقیق اختلالات شبه جسمی، ساختگی، تمارض، تجزیه ای، انطباقی و روان تنیتحقیق اختلالات خلقی و درمان آن هادفترچه محاسبات پروژه ساختمان بتنی مسکونیپاورپوینت اختلالات شخصیت، روانی عضوی و اختلالات موادتحقیق درس بهداشت روان2