خرید اینترنتی فایل{کتاب 161 نکته موفقیت در کسب و کار اینترنتی}

کتاب 161 نکته موفقیت در کسب و کار اینترنتی|50407725|vu|کسب و کار اینترنتی
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : کتاب 161 نکته موفقیت در کسب و کار اینترنتیاین کتاب شامل بخش های زیر است:

طراحی یک سایت کسب و کار

ایجاد یک موقعیت فروش بی همتا

استفاده از کتابهای الکترونیکی

ایمیل مارکتینگ

معرفی سایتهای مرتبطبخش یک : طراحي یک سایت كسب و كار


درس شماره: 1


ساخت یا طراحي


هر کسی می تواند یک سایت "بسازد" اما هر کسی نمی تواند یک سایت "طراحی" کند. طراحی سایت تنها ساخت گرفیک های زیبا و جذاب نیست. در طراحی یک سایت عوامل مهمی همچون "روانشناسی رنگها"، "نحوه چیدمان گرافیک"، "نمایش مؤثر متنها"، "اندازه گرافیک" و چندین عامل مهم دیگر دخیل هستند. وجود هر یک از این عوامل به تنهایی نمی تواند یک سایت را حرفه ای جلوه دهد.


درس شماره: 2


قانون رنگها


قانونی برای اینکه از چه رنگهایی باید در سایت خود استفاده کنید وجود ندارد. هرچند رنگ سایت شما گویای زمینه کاری سایت شما است. به عنوان مثال توصیه می شود برای سایت های تفریحی و شاد از رنگهای شاد مانند زرد، نارنجی، سبز، صورتی یا بنفش استفاده کنید. یا برای سایت شرکت، رنگهای آرام مانند آبی، خاکستری، سفید و مانند آن را به کار ببرید. دوباره تأکید می کنیم شما اجباری در استفاده یا عدم استفاده از یک طیف رنگی خاص برای سایت خود ندارید. اما هرگز فراموش نکنید که رنگ بازتاب کننده موضوع سایت شماست. اگر ممکن است همواره از 9 تا 0 رنگ در هر صفحه استفاده کنید. استفاده از رنگهای زیاد و متنوع باعث می شود که ناخود آگاه چشم کاربر به سمت آنها کشیده شده و توجه کاربر را از موضوع اصلی دور نماید.


درس شماره: 3


زمان بارگذاري


زمان بارگذاری )Load Time ( سایت بسیار مهم است. افزایش زمان بارگذاری، باعث می شود کاربر سریعتر سایت شما را ترک نماید. بنابراین همواره سعی کنید زمان باال آمدن سایت خود را تا حد امکان کاهش دهید. فراموش نکنید اکثر مردم از مودم های K01 استفاده میکنند و شما باید سایت خود را به گونه ای طراحی نمایید که مشکلی در بارگذاری سایت ایجاد نشود. با توجه به سرعت مودم ها توصیه می شود همواره حجم فایل هر صفحه )گرافیگ و محتوا( را حداکثر بین 45 تا 15 کیلوبایت در نظر بگیرید. معموالً گفته میشود صفحه اصلی سایت باید با مودم K01 در عرض 8 ثانیه نمایش داده شود.


درس شماره: 4


اجرا در همه مرورگرها


سعی کنید سایت خود را به گونه ای طراحی کنید که در همه مرورگر ها قابل اجرا و مشاهده باشد. ممکن است مردم از مرورگرهای مختلفی برای مشاهده صفحات سایت شما استفاده کنند. بنابر این به فکر این دسته از بازدیدکنندگان سایت خود نیز باشید.


حجم حجم 1 MB
فرمت pdf
تعداد صفحات 35

در صورت برخورد به مشکل با ما تماس بگیرید 09362753532


مطالب دیگر:
📗پاورپوینت بررسی فصل دوم کتاب ریاضی دوم ابتدایی📗تحقیق هويت و عزت نفس📗پاورپوینت درس چهاردهم فارسی دوم ابتدایی با موضوع پرچم📗تحقیق هدايت و رهبري در قرآن و نهج البلاغه📗پاورپوینت بررسی فصل سوم ریاضی دوم ابتدایی📗تحقیق ویژگی های دین جهانی اسلام و تفاوت آن با سایر ادیان📗پاورپوینت بررسی فصل هفتم کتاب ریاضی دوم ابتدایی📗تحقیق اهمیت نماز خواندن📗تحقیق ویژگی های دین اسلام📗تحقیق بهشت و حوريان بهشتي📗تحقیق تولد مجدد و بازگشت ارواح📗پاورپوینت فصل پنجم علوم دوم ابتدایی با موضوع پیام رمز را پبدا کن📗پاورپوینت فصل هشتم ریاضی مقطع اول ابتدایی📗تحقیق برزخ📗پاورپوینت بررسی فصل اول ریاضی دوم ابتدایی📗پاورپوینت بررسی فصل پنجم ریاضی دوم ابتدایی📗تحقیق روح و مرگ📗پاورپوینت فصل دوم ریاضی مقطع دوم ابتدایی با موضوع جمع و تفریق اعداد 2 رقمی📗تحقیق روح انسان و متافيزيك📗پاورپوینت ریاضی دوم ابتدایی با موضوع آموزش جمع و تفریق اعداد دو رقمی📗تحقیق امام محمد باقر (ع)📗تحقیق کلیاتی در مورد مسأله معاد📗پاورپوینت فارسی دوم ابتدایی با موضوع دوستان ما📗پاورپوینت فصل چهارم ریاضی دوم دبستان با موضوع عددهای سه رقمی📗پاورپوینت فارسی دوم ابتدایی با موضوع کوشا و نوشا